Objednávka odeslána

Skvělé! Mockrát vám děkuji.

Objednávku už mám v emailu a dělám na ní jako divá 🙂

Fakturu už tvořím a uvazuju ji poštovnímu holubovi k nožce.

A co dál?

Podívejte se třeba na to, jak knížka vznikala a kdo za tím vším stojí. Protože nás je opravdu mnoho a ani zdaleka to není jenom moje zásluha 🙂

Tereza Hladíková - Ideální cíl

Děkuju za absolutní podporu úžasné fotografce a báječné kamarádce – děkuju Yvet za všechno. Hodně jsi mi pomohla, poradila a nebála se říct mi svůj názor na ty první pokusy. Moc si vážím tvojí otevřenosti a upřímnosti.

Podívejte se, jak Yvet fotí

Děkuju Natálko za tvoji nekonečnou podporu, i když jsem bortila a nevěděla, kudy kam. Upoutávku na knížku jsi dala na svůj Instagram asi stokrát a díky tobě jsem taky prodala svoji první knížku, i když jsem sama propagaci teprve dokončovala.

Prozkoumejte Natálčinu tvorbu

Děkuju Lucko. Bylo sakra těžký sehnat betačtenáře, ale ty ses ochotně nabídla a strávila nad mojí knížkou hodiny. Přečetlas ji hned několikrát a dala mi plno cenných rad. Dodávala jsi mi odvahu a pobízela mě, když jsem celá rozklepaná tvrdila, že to mezi lidi prostě nedám. Dala jsem. Díky tobě a tvým zkušenostem. Jsi skvělá kamarádka, děkuju!

Vsaďte na copy mentoring od Lucky

Obrovský dík patří také Renému Nekudovi, který o tom možná neví, ale jeho dokonale online kurzy tvůrčího psaní mě naučily spoustu věcí a posunuly mě mílovými kroky vpřed. Díky Renému se umím poprat s tvůrčím blokem a umím pracovat s detaily. Zároveň se nebojím škrtat a jít víc do hloubky. Děkuji vám René!

Inspirujte se u Reného

Děkuji báječnému týmu v tiskárně Tribun EU, bez kterého by moje knížka nikdy nevznikla. Váš přístup je individuální a plníte dohodnuté termíny. Můžu se na vás spolehnout a vždycky mi snesete modré z nebe. Děkuji vám!

Splňte si sen v knihovničce.cz

Přečtěte si ukázky z knížky…

…ať se máte na co těšit